Malowanie Kościołów

startofirmiegaleriareferencjecennik

Malowanie Kościołów

 

Posiadamy doświadczenie przy prowadzeniu prac na obiektach zabytkowych.

Dużo uwagi poświęcamy na zabezpieczenie elementów wystroju kościoła, dbamy o czystość w trakcie prowadzenia prac. Często wykonujemy prace etapami, które są omawiane z proboszczem by zapewnić funkcjonalność kościoła.

Mamy wykupione wysokie ubezpieczenie OC na wypadek uszkodzenia jakiegokolwiek elementu w trakcie wykonywanych prac.

 

Malowanie Kościoła

Malowanie Kościoła to proces bardzo złożony. Pierwszym i najważniejszym elementem jest ustalenie zakresu prac. Czasami firmy, które niekompleksowo podchodzą do wyceny wygrywają przetarg oferując niższą cenę, często dzięki pominięciu istotnych etapów prac lub uwzględniając kiepskiej jakości materiał.
Każde malowanie kościoła jest inne, ale ważne jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Czasami konieczna jest naprawa tynku, która wymaga zastosowania specjalnych materiałów oraz umiejętności, które nie pozostawią po naprawie widocznych na ścianie łat.
Duże znaczenie ma również dobór odpowiednich farb i ich umiejętna aplikacja. Czasami pomocnym jest agregat malarski, przy użyciu którego możemy nanieść odpowiednią grubość farby na ścianie. By wnętrze kościoła cieszyło się świeżością przez długie lata, oszczędność na farbie, a przede wszystkim oszczędność na jakości świadczonych usług, nie powinno odgrywać znaczącej roli przy wyborze wykonawcy do tak poważnych inwestycji.
Błędy wykonawcze mogą okazać się bardzo kosztowne a ich naprawa często przewyższa koszty całej inwestycji. Zwracajmy uwagę na czas wykonania: zazwyczaj szybko nie oznacza dobrze a 2 tyg. na pomalowanie kościoła to stanowczo za mało
.
Wybierajmy rozważnie wykonawców.

 

Chętnie polecimy specjalistów do renowacji czy pozłotnictwa.
Kilka zdjęć z wykonanych prac w galerii.

 

Malowanie Kościołów

  

Skura Bartosz

Kontakt:

tel.
505 130 115

oraz Email

bartosz.solbid@gmail.com